Autonomiczna grupa pompowa DC

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów oraz realizując nasze idei stworzenia niezależnego systemu solarnego miło nam poinformować, że wprowadziliśmy do naszej oferty grupy pompowe zasilane panelem fotowoltaicznym. Dzięki temu Państwa system solarny jest całkowicie niezależny od dostaw prądu z sieci i pracuje całkowice za darmo!Zbiornik ze stali nierdzewnej

Dążąc do udoskonalenia naszych systemów oraz zapewnienia wprowadziliśmy do oferty zbiorniki ze stali nierdzewnej. Odznaczają się one najwyższą jakoscią wykonania i doskonałymi parametrami pracy. Zbiorniki objęte są 10-cio letnią gwarancją co gwarantuje bezawaryjne funkcjonowanie systemu solarnego przez wiele lat."Mały trójpak w Senacie"

Po tym jak Sejm przegłosował Mały Trójpak Energetyczny, do pracy przystąpili Senatorowie. Miło było nam usłyszeć, iż wprowadzono do ustawy zapis zwalniający osoby fizyczne z obowiązku prowadzenia działalności gospodarczej dla mikroinstalacji OZE ( do 40kW). Dodatkowe ułatwienia dla mikro instalacji to:

• brak wymogu posiadania koncesji
• brak pozwolenia na budowę

Zatwierdzenie ustawy wraz z tymi zapisami jest dobrym prognostykiem dla osób zainteresowanych własnym źródłem energii przed wprowadzeniem ustawy o OZE.Program „PROSUMENT”

NFOŚiGW zdecydował o wprowadzeniu programu PROSUMENT który będzie dofinansowywał mikroinstalacje OZE w Państwa domach.
Firma    Oferta    Dopłata 45%    Realizacje    Kontakt

tel: 792 951 299


© Copyright 2013 HS Solar System

Webmaster: trueblacksquare